Pokoje

Pokoje

Spokój, piękna natura i cisza… takie właśnie są Mazury. Pozwól sobie na chwilę relaksu i błogiego lenistwa w naszym uroczym pensjonacie. Czekają na Ciebie komfortowe i w pełni wyposażone pokoje, a także piękna okolica. Przestrzegamy, że jeziora mazurskie uzależniają, ale dla takich uzależnień warto żyć!

Przytulne pokoje

Każdy z pokoi przeznaczonych do dyspozycji Gości składa się z części sypialnej wyposażonej w Wi-Fi, TV i czajnik oraz funkcjonalnej łazienki. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 15:00 i trwa do godz. 11:00 dnia następnego. Do dyspozycji jest także darmowy parking.

Regionalna kuchnia

W naszej restauracji znajdziesz smaczne i regionalne potrawy. Zachęcamy zwłaszcza do spróbowania dań z ryb, które są lokalnym przysmakiem. Co ważne posiłki można jeść także na tarasie z malowniczym widokiem na jezioro.   

Zabawa dla całej rodziny

Jeśli wakacje spędzasz z dziećmi, to na pewno docenisz bliskość plaży, kąpieliska, placu zabaw, boiska do siatkówki i wypożyczalni sprzętu wodnego, w tym motorówek bez uprawnień. Wszystko to gwarantuje dobrą zabawę, a dzieci na pewno nie będą się nudzić. Do kilku pokoi (nr 1-8) można przyjechać ze swoimi pupilami, w końcu to ważni członkowie rodziny.

Czas na rejs

Osoby z własnym jachtem mogą skorzystać z portu, który znajduje się w kompleksie, oraz usług szkutniczych. Oferujemy także czarter jachtów na dłuższe rejsy. Szczegóły w zakładce dotyczącej czarteru.

Mazury poza sezonem

Zapraszamy także do odwiedzenia nas poza sezonem, kiedy obowiązują atrakcyjne ceny noclegów. Na pewno jest wtedy spokojniej, co umożliwia medytację i wyciszenie albo daje spokojne warunki do pracy